Spolucestuj

 

V roce 2017 máme připravený pobytově poznávací zájezd na Madeiru (jako každoročně) 2.-12. června 2017, dále do Maďarska do termálních lázní Bükfürdö a na Sardinii 15.-22. září 2017. 

   

Madeira

pobytově poznávací zájezd za přírodou, gastronomií a kulturními zážitky na ostrov věčného jara uprostřed Atlantiku

                             ( Obrazová dokumentace viz Galerie)

Ubytování :                 Hotel Orca Praia

Termín :                        2.6. - 12.6. 2017

Cena:                            24850 Kč s polopenzí +

Cena zahrnuje:

Leteckou dopravu bez přestupu vč.letištních tax, 10x ubytování kategorie 3*, transfer letiště - hotelu,  polopenze = snídaně formou bufetu,  večeře: salátový bufet, hlavní chod výběr z 2 jídel (lze si vzít obojí) nebo bufet,  zákusky formou bufetu,  voda + ½ l vína nebo pivo; dále - delegátské a průvodcovské služby v češtině,  pojištění CK.

Cena nezahrnuje:

Kompletní cestovní pojištění vč.storna zájezdu, které je 396,- Kč /11 dní

Informace k hotelu Orca Praia:

Krásný hotel s dobrou polohou přímo u pláže. Ze všech pokojů je neopakovatelný výhled na Atlantský oceán.V klidném prostředí asi 6 km od centra Funchalu (možnost dopravy hotelovým minibusem, městskou dopravou nebo pěšky po pobřežní promenádě) a 2 km od rybářské vesnice Camara de Lobos (oblíbené místo sira W.Churchila).

Recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, lehátka a slunečníky na terase zdarma, osušky oproti vratné kauci, bar u bazénu.

Pokoje mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV/sat., rádio, trezor (za poplatek) a balkon s VM. Na vyžádání možné ubytování v suitách – větší pokoj, koupelna se 2 umyvadly nebo apartma.

Přímo u komplexu Orca Praia se nachází prostorná pláž částečně s tmavým vulkanickým pískem. Na tuto pláž navazuje oblázková pláž Praia Formosa.

Snídaně a večeře formou bufetu (nebo výběr z menu).

Stolní tenis, biliár, šipky, hrací automat, malé fitness.

Večerní živá hudba.

Příjemné malé spa centrum nabízí za poplatek turecké lázně, jacuzzi, léčebné a relaxační procedury a masáže.

V prostorách recepce počítač s připojením na internet za poplatek. WiFi v prostorách recepce zdarma.

Internetová adresa hotelu: http://www.orcapraia.com

Fakultativní aktivity:

 

Celodenní výlet po východní nebo západní části ostrova

Jeep safari - celodenní výlety v jeepech po méně známých zákoutích Madeiry

Lodní výlet na 43 km vzdálený písečný ostrov Porto Santo s koupáním na zlatých písečných plážích

Pozorování delfínů

Nenáročné treky podél levád

Vysokohorský přechod mezi nejvyššími štíty Madeiry Pico do Arieiro (1818) – Pico das Torres (1851m)  - Pico Ruivo (1862m)

 

  

 

Maďarské lázně- Bükfürdő – hotel Répce***

http://bukfurdo.hu/cz/

 

Termín : 23.05. - 31.5.2017

Cena    : 10014,- Kč s polopenzí ,vč..autobus.dopravy ( Praha,Plzeň) ,vč.cestovního pojištění

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně formou bufetu, 8x večeře formou bufetu (nově i v den odjezdu/*), dopravu autobusem, vstupné do termálního areálu (kromě zážitkové části a světa sauny) na dny St, Čt, Pá, So, Ne, Po, Út, využívání wellness ostrova hotelu (plavecký bazén, jacuzzi, whirlpool, sauna, parní kabina), zapůjčení županu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu cca 1,7 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, vstupné do zážitkové části lázní cca 8 EUR / osoba / den, vstupné do světa sauny 1 950 HUF / 3 hod.,

Poznámka: v den odjezdu se na recepci odevzdává klíč od pokoje a župan do 10 hod.

 

Příjezd do Bükfürdő v úterý v poledních hodinách (cca 12,00 – 13,00). Dle možností hotelu ubytování po příjezdu, nejpozději do 15,00. V den odjezdu, tj. v úterý předání pokoje do 10,00, poté si klienti uloží svá zavazadla do uzamčené místnosti. Klienti mají možnost strávit poslední den pobytu (úterý) v termálním areálu (vstupenka v ceně), kde mají k dispozici sociální zařízení a sprchy, večeře v hotelu (v ceně). Odjezd do ČR je v úterý v pozdních večerních hodinách v cca 21,00 – 23,00, přesný čas určí delegát a to dle příjezdu autobusu s dalším turnusem a s ohledem na povinnou 9 hod. přestávku pro řidiče. Příjezd do ČR ve středu v brzkých ranních hodinách.

 

Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu.

 

Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou.

Hotel nabízí :

1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky (koupelna, WC, TV, telefon, rádio, mini-bar).  Restaurace k podávání jídel formou bufetu, drink-bar, solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, fitness, obchod s dárkovými předměty, internet, trezor. V hotelové budově se nachází wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina). Možnost zapůjčení jízdních kol za poplatek.

Lázně

V Bükfürdő narazili výzkumníci ropy v r. 1971 na pramen o teplotě 58 °C, který chrlí z hloubky země 1000 l/min. Léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou se rozprostírají na 13 ha a jeho vodní plocha je více než 5 000 m². Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. Milovníkům sauny je určen nově vybudovaný svět sauny pro 150 osob (tepidarium, aromatická parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna a venkovní finská sauna, vnitřní a venkovní ochlazovací bazén jacuzzi, Kneippův bazén).

Indikace

Vápenatění, artróza (degenerativní nemoc kloubů), osteoporóza (řídnutí kostí), diskopatie, lumbago, Bechtěrevova nemoc, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy, zažívací potíže.

 

Platba zájezdu:

Úhrada zájezdu na ČSOB Plzeň,č.ú : 247390119/0300, VS: datum narození ,SS: 3

Jako poznámku, prosím napište jméno, za které je platba !

1. záloha : 1324,- Kč  do 30.11.2017  
2. záloha : 3845,- Kč  do 27.01.2017

doplatek :  4845,- Kč do 18.04.2017


 


 

Jitka Bultasová - CA Pojeď
tel: 377449828, 777753920
mail: info@pojed.cz
www.pojed.cz
*