Všeobecné informace
O nás
 
Firma Renpas spol. s r.o. založená v roce 1994 začala provozovat cestovní agenturu v roce 2005 a to hlavně v kamenné prodejně. V r.2011 přecházíme především na internetový prodej.
V naší cestovní agentuře vám nabídneme, jak klasickou pobytovou dovolenou s oblíbenými last minute, tak poznávací zájezdy plné exotiky pro jednotlivce i skupiny.
Pro naše klienty vybíráme to nejlepší, co nabízí cestovní ruch a to ve většině případů na základě vlastních zkušeností.
 
Od začátku naší působnosti v oblasti cestovního ruchu se však zaměřujeme především na skupinové a kolektivní zájezdy forfaitového typu, tj. připravených jak tématicky tak i realizačně podle zadání zákazníka.
 
Základní motivace cestovní agentury je nadšení pro tento způsob trávení volného času a spokojenost klientů, kteří se vrací z cest spokojeni. Pravidelná účast na odborných veletrzích a školeních, sdílení nových zkušeností s ostatními partnery a v neposlední řadě průběžným sledováním kvality destinací ,které klientům doporučujeme, jsme schopni vám nabídnout stále kvalitnější služby.
 

 

Kontaktní informace
 
Cestovní agentura Renpas
internetový prodej: www.pojed.cz
Kancelář: Slovanská tř.143, Plzeň - Slovany ukázat na mapě
                  Po – Čt: 9 -17 hod
                          Pá: 9-16 hod.
 
Kontakt Jitka Bultasová
Gms 777 753 920
Tel +420 377449828
Fax +420 377441810
Email info@pojed.cz(tuto adresuprosím, založit)
Skype jitkabultasova
 
Sídlo firmy RENPAS spol. s r.o.
                   Slovanská tř.143, CZ-32600 Plzeň
IČO 49790251
DIČ CZ49790251
 
Bank spojení : ČSOB Plzeň, č.ú. 278750033/0300
 
Společnost je zapsána v OR vedeným Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 4750
 
Proč cestovat s „ Pojeď „ na dovolenou?
 
Nabízíme zájezdy pouze od pojištěných cestovních kanceláří
Nabízíme zájezdy pouze od prověřených cestovních kanceláří pojištěných proti úpadku podle zákona č.159/1999 Sb.
Uzavřená cestovní smlouva je pak mezi zákazníkem a pořádající CK.
Garantujeme stejné ceny jako cestovní kanceláře
U prodávaných zájezdů garantujeme stejné ceny jako cestovní kanceláře, jejichž zájezdy prodáváme. Samozřejmé je zachovávání všech slev, bonusů a ostatních výhod, na které má zákazník nárok a které nabízí pořádající CK. Navíc pro naše zákazníky vybíráme nejoptimálnější variantu z nabídek více CK.
6 let zkušeností s přímým prodejem zájezdů
Po 6 letech zkušeností a cestování vám můžeme poradit z velké části na základě vlastních zkušeností. Díky znalosti nabízených lokalit a ubytovacích zařízení se snažíme vám dát takové informace a poskytnout cenné rady, které přispějí k bezstarostné dovolené
Široký výběr zájezdů na jednom místě
Jako cestovní agentura nejsme omezeni nabídkou jedné cestovní kanceláře, ale jak na našich webových stránkách tak v naší prodejně si vyberete z nabídky desítek pojištěných cestovních kanceláří a my vám v tom budeme nápomocni.
Denně aktualizujeme nabídky zájezdů v režimu last minute
Navíc vás informujeme (emailem nebo telefonicky), když se objeví zájezd , který je vyhledáván podle vašeho zadání.
 
Obchodní podmínky
 
Cestovní agentura RENPAS provozuje svoji činnost na základě provizního autorizovaného prodeje zájezdů cestovních kanceláří řádně pojištěných proti úpadku podle zákona č.159/1999 Sb. a s kterými má uzavřenou smlouvu o zprostředkování prodeje.
Cestovní smlouva se sepisuje přímo mezi klientem a pořádající Ck.
Tím je zaručeno, že cena vybraného zájezdu je shodná s cenou, pořádající cestovní kanceláře a to včetně všech poskytovaných výhod, slev nebo věrnostních programů.
Případné zrušení zájezdu se řídí ustanovením o storno podmínkách Cestovní kanceláře, s kterou je sepsaná Cestovní smlouva. Návazně na Cestovní smlouvu lze uzavřít pojištění léčebných výloh a pro případ nutnosti stornování zájezdu.
Zájezd se zpravidla platí - v závislosti na časových podmínkách – dvěma platbami: Zálohou ve výši 50% ceny zájezdu a to při podpisu smlouvy a doplatkem cca 1 měsíc před nastoupením cesty.
Na základě plně zaplaceného zájezdu obdrží klient potřebné dokladové vybavení na cestu, tj. Pokyny na cestu, vouchery, letenky nebo jízdenky,pojištění a další. Doklady jsou klientovy předány cca 1 týden před zahájením zájezdu buď osobním převzetím nebo zaslání poštou nebo elektronicky emailem (podle dohody)