O nás

Firma Renpas spol. s r.o. byla založená v roce 1994. V roce 2005 byla činnost společnosti rozšířena o provoz  cestovní agentury  Pojeď. V r.2011 jsme se zařadili k internetovým cestovním agenturám s nabídkou více než 180ti CK v České republice.

V naší nabídce nechybí ani zájezdy od německých CK s odjezdy z Německa a Rakouska.

Zájemcům pak zasíláme průběžně informace o mimořádných a last minute nabídkách.

Od začátku naší působnosti v oblasti cestovního ruchu se zaměřujeme na skupinové a kolektivní zájezdy forfaitového typu, tj. připravených jak tématicky  tak i realizačně podle zadání zákazníka.

Vzhledem k této specializaci najdou u nás místo i tzv. „single“ cestovatelé, kteří hledají spolucestujícího např. kvůli často vysokým příplatkům za neobsazené lůžko ve dvoulůžkových pokojích. Společná setkání/akce pak umožňují tento problém řešit.

Pro naše klienty vybíráme to nejlepší, co nabízí  cestovní ruch a to ve většině případů na základě vlastních zkušeností.

Pravidelná účast na odborných veletrzích a školeních, sdílení nových zkušeností s ostatními partnery a v neposlední řadě průběžným sledováním kvality destinací,  které klientům doporučujeme, jsme schopni v prvé řadě být poradcem při výběru vaší dovolené a nabízet vám stále kvalitnější služby.