Obchodní podmínky

 

Cestovní agentura Pojeď provozuje svoji činnost na základě provizního autorizovaného prodeje zájezdů cestovních kanceláří řádně pojištěných proti úpadku podle zákona č.159/1999 Sb. a s kterými má uzavřenou smlouvu o zprostředkování prodeje.

Cestovní smlouva se sepisuje přímo mezi klientem a pořádající cestovní kanceláří.

Tím je zaručeno, že cena vybraného zájezdu je shodná s cenou, pořádající cestovní kanceláře a to včetně všech poskytovaných výhod, slev nebo věrnostních programů.

Případné zrušení zájezdu se řídí ustanovením o storno podmínkách Cestovní kanceláře, s kterou je sepsaná Cestovní smlouva. Návazně na Cestovní smlouvu lze uzavřít pojištění léčebných výloh a pro případ nutnosti stornování zájezdu.

Zájezd se zpravidla platí  - v závislosti na časových podmínkách – dvěma platbami: Zálohou ve výši stanovenou pořádající CK (zpravidla 50% ceny zájezdu) a to při podpisu smlouvy a doplatkem cca 1 měsíc před nastoupením cesty.

Na základě plně zaplaceného zájezdu obdrží klient potřebné dokladové vybavení na cestu, tj. Pokyny na cestu, vouchery, letenky nebo jízdenky,pojištění a další. Doklady jsou klientovy předány cca 1 týden před zahájením zájezdu buď osobním převzetím nebo zaslání poštou nebo elektronicky emailem (podle dohody)

 

Živnostenský list ke stažení ZDE